Головна » 2016 » Грудень » 7 » Доцент МДУ Євген Годованик розповів ліцеїстам про сучасний зміст прав людини
17:51
Доцент МДУ Євген Годованик розповів ліцеїстам про сучасний зміст прав людини

7 грудня кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та публічного адміністрування Маріупольського державного університету Євген Годованик провів відкриту лекцію «Сучасний зміст та значення прав людини у житті суспільства» для учнів НВК «Ліцей-школа № 48». Лектор розповів ліцеїстам про основні етапи становлення прав людини, оптимальні шляхи подальшого розвитку системи гарантій суб’єктивних прав та свобод, найважливіші тенденції проведення судової та муніципальної реформи та інші актуальні питання модернізації суспільно-правового життя. Захід відбувся у рамках Всеукраїнського тижня права, який на базі МДУ проводить кафедра права та публічного адміністрування.

Учні НВК «Ліцей-школа № 48» поглиблено вивчають правознавство, тож вони охоче беруть участь у всіх заходах, які організовує університет у рамках Всеукраїнського тижня права, зокрема, у науково-практичному семінарі за участі співробітників Національної поліції та майстер-класі працівників судової системи. Таким чином, кафедра здійснює як просвітницьку, так і профорієнтаційну роботу з-поміж учнівської молоді, розширюючи її обізнаність про багатогранну професію юриста і допомагаючи зробити правильний вибір по закінченні школи.

Маріупольський державний університет реалізує довготривалий договір про співробітництво з НВК «Ліцей-школа № 48», на підставі якого доцент МДУ Євген Годованик регулярно проводить заняття з учнями профільного правового класу ліцею з правознавства та основ юридичної практики. Також ліцеїстів запрошують на екскурсії до МДУ та на спільні науково-навчальні заходи.

Читайте також: У МДУ триває серія учнівських олімпіад 

Переглядів: 301 | Додав: Прес-центр