Головна » 2016 » Листопад » 14 » Доцент МДУ Ганна Рудницька - стипендіат Кабінету Міністрів України
16:25
Доцент МДУ Ганна Рудницька - стипендіат Кабінету Міністрів України

За високу результативність наукової роботи кандидату наук з соціальних комунікацій, доценту, в.о. завідувача кафедри італійської філології та перекладу Маріупольського державного університету Ганні Рудницькїй була призначена стипендія Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Ганна Рудницька працює у МДУ з 2006 р., у тому числі на посаді доцента кафедри італійської філології та перекладу з 2014 року. Інтерес до наукової роботи виявляє зі студентських років, саме тому продовжила своє навчання в аспірантурі Маріупольського державного університету. У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію.

Ганна Рудницька виступала співвиконавцем 4 комплексних наукових тем. Результати її наукових досліджень висвітлено в 40 публікаціях. Також вона займається практичною перекладацькою та просвітницькою діяльністю, просуваючи ідеї інтернаціоналізації вищої освіти, популяризації української культури та літератури за кордоном, зміцнення й поглиблення освітніх, наукових та культурних зв’язків України з Італійською Республікою.

Щиро вітаємо Ганну Валеріївну із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності! 

Читайте також: Студенти МДУ пройшли стажування у Міністерстві закордонних справ України

 

Переглядів: 581 | Додав: Прес-центр