Головна » 2018 » Квітень » 2 » Доцент МДУ Лілія Тищенко взяла участь в обговоренні питань адаптації студентів з обмеженими можливостями здоров’я
11:10
Доцент МДУ Лілія Тищенко взяла участь в обговоренні питань адаптації студентів з обмеженими можливостями здоров’я

30 березня доцент кафедри практичної психології Маріупольського державного університету Лілія Тищенко взяла участь у Міжнародному круглому столі «Психолого-педагогічні аспекти адаптації студентів з обмеженими можливостями здоров’я», який проходив  в оnline-режимі з ініціативи Подільського державного університету (Республіка Білорусь).

Під час заходу обговорювалися питання прикладних аспектів медико-психолого-педагогічного супроводу процесу навчання та професійного становлення юнаків з обмеженими можливостями здоров’я.


Лілія Тищенко представила аудиторії доповідь на тему «Технології соціально-психологічного супроводу процесу особистісно-професійного становлення студентів з обмеженими можливостями здоров’я». Доцент МДУ зауважила, що створення умов соціально-психологічного супроводу студента з ОМЗ повинно відбуватися з урахуванням, з одного боку, його особистої спрямованості на професіоналізацію або на утримання життєвого комфорту, з іншого боку – його прагнення самостійності або інтеграціі у спільноту інвалідів. Подібний крок дозволяє зробити соціально-психологічну допомогу адресною. Доповідь викликала жваве обговорення актуальних аспектів організації роботи соціально-психологічної служби вищих навчальних закладів, спрямованої на підтримку даної категорії студентів.


Результати наукової дискусії будуть використані у роботі психологічних служб вишів з метою розробки реабілітаційних заходів з адаптації студентів з ОМЗ до умов навчання у вищому навчальному закладі, створення умов для психолого-педагогічного та соціокультурного супроводу представників даної категорії, використання психологічних технологій ефективної інтеграції та професіоналізації.


Читайте також: Доцент МДУ Юлія Кажан підвищуватиме кваліфікацію вчителів німецької мови відповідно до Концепції «Нова українська школа»

Переглядів: 308 | Додав: Press