Головна » 2017 » Липень » 10 » Доцент МДУ Наталя Воєвутко нагороджена відзнакою Університету Фракії імені Демокрита
13:05
Доцент МДУ Наталя Воєвутко нагороджена відзнакою Університету Фракії імені Демокрита

Наприкінці червня доцент кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету Наталя Воєвутко взяла участь у І Міжнародній науковій конференції «Мистецтво та освіта», яка проходила у м. Александруполіс (Греція). Конференція була організована Університетом Фракії імені Демокріта на відділенні початкової освіти факультету педагогічних наук у межах магістерської програми «Різноманіття та педагогіка театру».

Викладач МДУ виступила у якості головного доповідача і презентувала доповідь «Грецька мова та грецька культура в Україні», у якій, зокрема, наголосила на ролі Маріупольського держуніверситету у розповсюдженні грецької мови та культурної спадщини. Враховуючи плідну наукову співпрацю МДУ та Університету Фракії імені Демокріта, по завершенні конференції ректор Афанасіос Карабініс нагородив Наталю Воєвутко почесною відзнакою «За суттєвий вклад в освіту та культуру».

У процесі спілкування з колегами з Університету Фракії імені Демокріта були окреслені напрямки майбутньої наукової та культурної співпраці. Так, професори Марія Вергеті і Сімос Пападопулос висловили бажання провести для студентів МДУ серію лекцій і тренінгів з питань педагогіки театру. 

Крім того, перебуваючи у Греції, Наталя Воєвутко взяла участь у телевізійній програмі Ангелоса Стасопулоса «Земля моєї душі». В ефірі грецької телерадіокомпанії «ЕРТ» вона розповіла про заснування Маріуполя, побут та звичаї приазовських греків, наукову, культурну та просвітницьку діяльність Маріупольського державного університету.

Читайте також: Співпраця кафедри німецької та французької філології МДУ з Ґете-Інститутом триває

Переглядів: 799 | Додав: Прес-центр