Головна » 2017 » Листопад » 16 » Доцент МДУ Наталя Воєвутко взяла участь у науковій конференції в Афінах
11:49
Доцент МДУ Наталя Воєвутко взяла участь у науковій конференції в Афінах

На початку листопада доцент кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського державного університета Наталя Воєвутко взяла участь у конференції «Грецька мова і термінологія», яка традиційно проходить в Афінах під егідою Президента Грецької Республіки Прокопіса Павлопулоса та за підтримки Міністерства освіти, досліджень та релігії Греції. Організаторами конференції виступили Грецьке наукове термінологічне товариство ЕЛЕТО та Афінський національний університет імені Каподістрії.

Наталя Воєвутко виступила з доповіддю на тему «Мовні джерела грецької ортодоксальної церковної термінології та ономатології у східнослов'янському мовному просторі: критичний підхід». Виступ підготовлений у співпраці із професором Університету Фракії ім. Демокріта Панайотісом Крімпасом. 

Зазначимо, що дехто з учасників цьгорічної конференції в Афінах брали участь у міжнародній науковій інтернет-конференції «Термінологія та переклад», яка була організована кафедрою грецької мови та перекладу МДУ у квітні 2016 року. Доступ до збірника доповідей учасників розміщені на сайті департаменту координації термінології Європарламенту. 

Читайте також: Міністерство юстиції України організовує інтернет-конференцію для студентів та аспірантів

Переглядів: 470 | Додав: Press