Головна » 2018 » Травень » 30 » Завідувач кафедри дошкільної освіти МДУ Олена Брежнєва провела семінар для вихователів дитячого садка
17:23
Завідувач кафедри дошкільної освіти МДУ Олена Брежнєва провела семінар для вихователів дитячого садка

Минулого тижня завідувач кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університету, доцент Олена Брежнєва провела методичний семінар на базі закладу дошкільної освіти №104. Практичне заняття на тему «Математичний розвиток дошкільників: технологія інтегрованих дидактичних модулів» відвідали вихователі дитячого садка і магістранти спеціальності «Дошкільна освіта».

Програма семінару передбачала виявлення відмінностей між традиційною і модернізованою методикою  навчання дітей математики.

 

Завідувач кафедри дошкільної освіти зауважила, що суть математики проявляється не в «сумі знань», а в певній якості мислення, стилі мислення. Тому шлях у простір математики не може лежати тільки через засвоєння математичних знань – суть навчання дітей математики має полягати не в заучуванні або багаторазовому тренуванні, а в розумінні або нерозумінні дітьми математичного змісту. 

 

У цьому контексті Олена Брежнєва приділила велику увагу знайомству присутніх із технологією інтегрованих дидактичних модулів. Це така технологія засвоєння математичного матеріалу, яка забезпечуватиме нарощування знань, уявлень дитини про математичну дійсність, за рахунок активації у неї механізмів інтелектуального опрацювання інформації з опорою на різні структури мозку дитини: мозку дії, мозку емоцій, думаючого мозку. 

 

За підсумками семінару учасники отримали корисні знання щодо методик викладання математики, які вони зможуть застосувати у роботі з дітьми дошкільного віку.

 

Читайте також: Вчені та студенти МДУ обговорили психологічні основи побудови професійної кар’єри

Переглядів: 173 | Додав: Press