Головна » 2020 » Вересень » 9 » Доцент МДУ Олена Пефтієва взяла участь у Міжнародній літній школі за програмою Еразмус+
13:50
Доцент МДУ Олена Пефтієва взяла участь у Міжнародній літній школі за програмою Еразмус+

Доцент кафедри теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету Олена Пефтієва вже вдруге долучилася до програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. Цього літа викладачка взяла участь у Міжнародній літній школі Університету Ла-Корунья (Іспанія).

Внаслідок поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Літня школа проходила дистанційно.


Для участі у Школі Олена Пефтієва пройшла конкурсний відбір. На першому етапі експертна комісія, до якої входили авторитетні спеціалісти з іспанського університету, розглянула запропонований план викладання курсу «Дискурсивний аналіз», систему оцінювання та відеоролик з описом дисципліни. Після цього новий курс запропонували студентам, які обрали із 31 дисципліни найбільш цікаві або близькі за спеціальністю предмети. 


«Дискурсивний аналіз» призначений для професіоналів різних галузей: юристів, істориків, бізнесменів, медиків та інших. Дисципліна зацікавила студентку-соціолога Прагаті Гупту з Делійського університету. По завершенні навчання дівчина захистила індивідуальну роботу, використовуючи дискурсивний аналіз, та отримала шість кредитів ECTS, які допоможуть їй отримати освітній ступінь в університеті.
 

«Дискурсивний аналіз» має на меті освоєння методики аналізу текстів засобів масової інформації. Він допомагає читати між рядків, сприймати приховане повідомлення, дає можливість читачам протистояти упередженій інформації, визнавати суб'єктивність, посилювати критичне мислення та робити власні висновки,


– Олена Пефтієва.


Викладачі-учасники Міжнародної літньої школи Університету Ла-Корунья читають дисципліни з широкого кола тем – від права і бізнесу до науки і технологій. Курси мають академічну цінність для іноземних студентів і визнані десятками університетів по всьому світу.


Читайте також: Студенти МДУ вивчатимуть інноваційне підприємництво та розроблятимуть стартап проєкти

Переглядів: 181 | Додав: Press2