Головна » 2017 » Травень » 25 » Доцент МДУ Сергій Пахоменко отримав нагороду Республіки Польща
16:25
Доцент МДУ Сергій Пахоменко отримав нагороду Республіки Польща

22 травня у Варшавському університеті відбулася церемонія вручення нагороди імені Івана Виговського. Цього року до числа лауреатів увійшов доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Маріупольського державного університету, кандидат історичних наук Сергій Пахоменко.

Сергій Пахоменко здійснює активну діяльність з поширення інформації про Польську Республіку серед маріупольської громадськості. Він неодноразового читав лекції з історії країни-сусіда, готував студентів спеціальності «Міжнародні відносини» до стажування у Польщі. Також під його науковим керівництвом студентка МДУ здобула перемогу у конкурсі імені Єжи Ґєдройця на найкращі дипломні, магістерські та кандидатські роботи, присвячені історії та сучасності Польщі, а також польсько-українським взаєминам. Конкурс проводиться з ініціативи Посольства Республіки Польща в Україні.

Наразі доцент МДУ проводить дослідження за темою «Історична пам'ять як об'єкт пропаганди (на прикладі України та Польщі)».

Нагорода імені гетьмана Івана Виговського, видатного діяча і патріота України, є визнанням заслуг громадян України у розвитку науки, культури та суспільного життя, побудові демократичної держави. Вона передбачає чотиримісячне наукове стажування у двох польських університетах.

У зв'язку із присудженням нагороди на ім’я Сергія Петровича надійшов Вітальний лист від Президента Польщі Анджея Дуди.

 

Вітаємо Сергія Пахоменка із заслуженою нагородою і бажаємо великих успіхів у науковій та громадській діяльності!

 

Читайте також: Перший проректор МДУ Олена Булатова – «Заслужений працівник освіти України»

Переглядів: 693 | Додав: Прес-центр