Головна » 2018 » Січень » 24 » Доцент МДУ Сергій Пахоменко прочитав лекцію в Академії військового мистецтва (Польща)
11:22
Доцент МДУ Сергій Пахоменко прочитав лекцію в Академії військового мистецтва (Польща)

Минулого тижня доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Маріупольського державного університету, кандидат історичних наук Сергій Пахоменко прочитав лекцію «Фактори конфлікту на Донбасі» у Польщі, в Академії війського мистецтва. Слухачами були співробітники Академії, а також Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Польської Республіки. Лекція відбулася у рамках стажування доцента МДУ у Польщі і була організована Центром пострадянських досліджень Центра досліджень безпеки за підтримки аналітика Центру, доктора філософії Конрада Заштовта

Під час виступу Сергій Пахоменко розповів про найбільш важливі аспекти так званого «донбаського» сепаратизму і наголосив на його основних відмінностях у порівнянні із національним сепаратизмом, який спостерігається у Західній Європі і на пострадянському просторі, зокрема на відсутності історичних основ. Він зауважив, що фон, який використовується політичними технологами, був створений штучно, тільки після того, як почався конфлікт на Донбасі. Лекція супроводжувалася низкою запитань, відповіді на які допомогли польським військовим і дипломатам більш детально ознайомитися із ситуацією в Україні.

Вчений МДУ вже не вперше розкриває тему конфлікту на Донбасі під час лекцій і наукових заходів у вишах і дипломатичних установах зарубіжних країн. Таким чином, він доносить до міжнародної спільноти актуальну інформацію про події на Сході України, про їх історичні, політичні та соціокультурні передумови і можливі наслідки.

Читайте також: Доцент МДУ Сергій Пахоменко взяв участь у науковій конференції на тему «Агресія і анексія територій на східному кордоні Європейського Союзу»

Переглядів: 295 | Додав: Прес-центр