Головна » 2018 » Червень » 13 » Доцент МДУ Сергій Пахоменко зустрівся з Президентом товариства політологів Польщі та провів лекцію для польських студентів
11:04
Доцент МДУ Сергій Пахоменко зустрівся з Президентом товариства політологів Польщі та провів лекцію для польських студентів

У рамках наукового стажування у Польщі доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Маріупольського державного університету Сергій Пахоменко зустрівся з директором Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету (м. Ольштин), Президентом товариства політологів Польщі, професором, доктором хабілітованим Аркадіушем Жуковські.

Сергій Пахоменко розповів польському колезі про Маріуполь та університет, після чого вчені обговорили перспективи наукового співробітництва та підписання договору між Інститутом політології Вармінсько-Мазурського університету та МДУ. По завершенні зустрічі професор Жуковські подарував науковій бібліотеці Маріупольського держуніверситету свої книги – спеціалізовану літературу з питань партійно-політичного життя сучасної Польщі та польської політики історичної пам’яті.

 

Також, перебуваючи у Польщі, доцент МДУ Сергій Пахоменко провів публічну лекцію для студентів спеціальності «Національна безпека» Вармінсько-Мазурського університету. Спілкування зі студентською аудиторією відбулося за сприяння куратора наукового стажування - співробітника відділу політики безпеки і цивілізаційних загроз Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету, доктора Кшиштофа Женготи.

 

Під час лекції Сергій Пахоменко висвітлив питання українсько-польських відносин, історичної політики (політики пам’яті) та проблеми регіональної безпеки у контексті конфлікту на Сході України. Польська молодь виявила особливий інтерес до питань історичної політики в Україні й ініціювала дискусії з приводу гострих історичних питань в українсько-польських взаєминах.

 

Зустрічі та лекції Сергія Пахоменка у Польщі відбуваються у рамках другого етапу наукового стажування, організованого для лауреатів Нагороди імені Івана Виговського. Нагороду присуджує Інститут Східної Європи Варшавського університету (під патронатом Президента Республіки Польща) за вагомий внесок громадян України у розвиток науки, культури, суспільного життя та побудову демократичної держави.

 

Читайте також: Доцент МДУ Сергій Пахоменко прочитав лекцію в Академії військового мистецтва (Польща)

Переглядів: 353 | Додав: Прес-центр