Головна » 2017 » Грудень » 4 » Доцент МДУ Світлана Арабаджи презентувала історичну гру «Маріуполь step by step» на Фестивалі живої історії у Києві
11:28
Доцент МДУ Світлана Арабаджи презентувала історичну гру «Маріуполь step by step» на Фестивалі живої історії у Києві

Доцент кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету Світлана Арабаджи взяла участь у Фестивалі живої історії, який відбувся у Києві (1-2 грудня). 

У рамках Фестивалю живої історії студенти, журналісти, аспіранти, дослідники, дизайнери, соціологи, громадські активісти втілювали авторські проекти в галузі публічної історії. Кожен проект мав на меті створення простору для суспільного діалогу й обговорення складних моментів історії.

Світлана Арабаджи презентувала настільну історичну гру «Маріуполь step by step», створену за підтримки Маріупольської спілки молоді і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Нагадаємо, що гра вже презентувалася в університеті. Вона дозволяє зробити знайомство з історією міста легким і захопливим. Факти, що увійшли до гри, збиралися під час анкетування городян. Перша частина містить 77 карток і охоплює період з 1780 по 1917 рік, друга – 80 карток, які висвітлюють події з життя Маріуполя за останні 100 років.

Учасники заходу взяли участь у дискусіях на теми суперечливої історичної спадщини, досвідів вимушеного переселення та війни, жіночого досвіду конфліктів тощо. Також відвідали виставку ініціатив учасників програми «Студії живої історії», різноманітні майстер-класи, кінопокази, театральні вистави та перформанси сучасних українських художників.

Фестиваль організовано за програмою «Студії живої історії», яку реалізує громадська організація «Інша Освіта» в партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини і Фонду Роберта Боша. Подія відбулась за сприяння фонду IZOLYATSIA.

Читайте також: Анонс прямої трансляції відкриття Другої зимової академії «Освіта з Європою» у Німеччині

Переглядів: 398 | Додав: Press