Головна » 2022 » Листопад » 15 » Доцент МДУ В'ячеслав Кудлай отримуватиме стипендію за Програмою підтримки переміщених викладачів України
16:00
Доцент МДУ В'ячеслав Кудлай отримуватиме стипендію за Програмою підтримки переміщених викладачів України

Завідувач кафедри інформаційної діяльності Маріупольського державного університету, доцент В’ячеслав Кудлай став фіналістом Програми підтримки переміщених викладачів України. В'ячеслав Олегович отримуватиме осінню стипендію на 2022-23 навчальний рік.

Програма надає обмежену кількість семестрових/річних стипендій для проведення викладацької/дослідницької діяльності у партнерських закладах вищої освіти України та закордону. Комітет з відбору до участі під очільництвом Американських Рад в Україні підтримав кандидатуру освітянина від МДУ.


В’ячеслав Кудлай працює у Маріупольському університеті 15 років, успішно поєднуючи викладацьку, науково-дослідну та адміністративну діяльність. За часи роботи обіймав посади асистента, старшого викладача, доцента кафедри культурології та інформаційної діяльності, а з 2021 року – очолює кафедру інформаційної діяльності факультету філології та масових комунікацій МДУ.


В’ячеслав Олегович на високому рівні викладає дисципліни, пов’язані з документознавчою підготовкою студентів, і сприяє розвитку наукового потенціалу молоді. Стипендіат є автором понад 70 публікацій у вітчизняних та зарубіжних наукових виданнях, має практичне впровадження результатів наукових досліджень у діяльність підприємств.


З-поміж іншого, В'ячеслав Кудлай забезпечує діяльність приймальної комісії та освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна», ефективно організовував роботу Ради молодих вчених МДУ, задіяний у викладанні на курсах підвищення кваліфікації для державних службовців і є співрозробником відповідних авторських курсів та програм.


За професійні досягнення відзначений подяками Міністра освіти і науки України, голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, голови Маріупольської міської ради та ректора Маріупольського університету.


Щиро вітаємо В'ячеслава Олеговича і бажаємо великих успіхів у науково-педагогічній діяльності!


Читайте також: Професорка МДУ Олена Павленко – «Заслужений працівник освіти України»

Переглядів: 170 | Додав: Press