Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Доцент МДУ Вадим Коробка продовжує знайомити поліцейських з історією Приазов’я
15:34
Доцент МДУ Вадим Коробка продовжує знайомити поліцейських з історією Приазов’я

4 жовтня у рамках співробітництва з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області доцент кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету Вадим Коробка прочитав публічну лекцію на тему «Кальміуська паланка» для поліцейських Донеччини.

Використовуючи ілюстративний матеріал, краєзнавець охарактеризував мешканців Надазов’я козацької доби як мужніх і відданих рідному краю людей. Окрему увагу приділив яскраво вираженим функціям козацтва, зокрема таким, як охорона прав та власності представників різних верств тогочасного суспільства і розслідування обставин злочинів.


Наприкінці лекції Вадим Коробка запропонував співробітникам обласного управління поліції започаткувати у місті традицію вшанування козацького минулого Приазов’я, яка сприятиме конструюванню сучасної національної свідомості та ідентичності.
 

Це не перша зустріч, організована у рамках договору про співпрацю з ГУНП в Донецькій області. Викладачі МДУ регулярно читають лекції з української мови, історії, культури, журналістики та інформаційної безпеки для співробітників поліції, проводять психологічні тренінги та інші практико-орієнтовані заходи.

Фото ГУНП в Донецькій області


Читайте також: Доцент МДУ Олександр Черепченко взяв участь у конференції Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні

Переглядів: 164 | Додав: Прес-центр