Головна » 2018 » Квітень » 25 » Докторантка Манчестерського університету прочитала лекцію студентам МДУ
14:58
Докторантка Манчестерського університету прочитала лекцію студентам МДУ

25 квітня у Маріупольському державного університету пройшла лекція докторантки Манчестерського університету Анни Балаж на тему «Соціологія у сучасній Великій Британії». 

Лекцію прослухали викладачі, студенти й аспіранти МДУ і Донецького державного університету управління. На початку лекції усіх присутніх привітав завідувач кафедри філософії та соціології, професор Богдан Слющинський.

 

Анна Балаж проходить стажування на базі кафедри філософії та соціології МДУ. Вона вивчає інфрастуктурні зміни у Маріуполі після 2014 року та їх сприйняття молоддю.

 

Лекторка провела паралелі між соціально-економічним і культурним розвитком Маріуполя і Манчестера, який ще півтора століття тому мав розвинену важну промисловість, проте з часом перетворився на центр освіти, науки і технологій. Окрім того, вона розповіла про наукові течії у соціології та методики викдадання соціології у Великій Британії.

 

Студенти активно долучилися до діалогу. Цікавилися, зокрема, соціологічними дослідженнями, розвитком промисловості та станом свободи слова у Великій Британії. Також Анну запитали, як вона оцінює рівень культури Маріуполя.

 

Читайте також: Посол Кіпру Луїс Телемаху обговорив зі студентами перспективи євроінтеграції України

Переглядів: 368 | Додав: Press