Головна » 2017 » Квітень » 25 » Документознавці МДУ знову визнані одними з найкращих в Україні
13:53
Документознавці МДУ знову визнані одними з найкращих в Україні

Протягом п'яти років проведення олімпіади з документознавства (2012-2016) маріупольські студенти неодноразово ставали призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. Двічі вони здобували «срібло», один раз ставали бронзовими призерами.

У 2017 році ця славна традиція продовжилась. За підсумками ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» на базі Одеського національного політехнічного університету студентка 4 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Маріупольського державного університету Крістіна Білоус нагороджена дипломом ІІ ступеня. Серед 50 учасників олімпіади з 18-ти вищих навчальних закладів України журі відзначило високий рівень знань та практичних вмінь студентки 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» МДУ Дар’ї Плохотіної, яка отримала сертифікат учасника олімпіади. 

Протягом двох насичених днів зі щільним графіком обдарована студентська молодь підтвердила не лише високий рівень сформованих теоретичних знань та практичних вмінь, а й виявила здатність до системного та творчого вирішення професійних завдань. Методологічною основою олімпіади були пошук, обробка, узагальнення інформації та створення зручної системи навігації для навчальної бази даних за допомогою СКБД Microsoft Access.

Стабільна результативність маріупольських документознавців підтверджує високий рівень їхньої підготовки, який забезпечує майстерність викладачів кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ.

Читайте також: У МДУ підбито підсумки XIІI конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач»

Переглядів: 701 | Додав: Прес-центр