Головна » 2021 » Серпень » 16 » Долучайтеся до мовомарафону до 30-ї річниці Незалежності України (реєстрація – до 19 серпня)
16:39
Долучайтеся до мовомарафону до 30-ї річниці Незалежності України (реєстрація – до 19 серпня)

Мова, як історія, культура і традиції, – важлива складова геному нації. Розмовляти українською – це не тільки зараховувати себе до суспільства, у якому живеш, а зробити важливий внесок у збереження національної ідентичності. 

Перейти на українську мову для спілкування у повсякденному житті – непросто. Та за правильних умов це можливо зробити легко і зручно. 19 серпня стартує мовомарафон до 30-ї річниці Незалежності України, який покликаний забезпечити комфортні умови переходу на українську мову у колі однодумців. 


Щоб приєднатися до марафону необхідно зареєструватися за посиланням. Учасниками можуть стати усі бажаючі. Вікових і географічних обмежень немає. 


Марафон триватиме 30 днів. За цей час учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр: вправи для розвитку мовлення, техніки для запам’ятовування складних слів і словосполучень, поради для комфортного переходу на українську мову у щоденному спілкуванні. 

 

Читайте такожВсеукраїнський конкурс наукових робіт з ведення бізнесу (подача заявок – до 30 вересня)

Переглядів: 384 | Додав: Press