Головна » 2019 » Жовтень » 21 » Викладачі та співробітники МДУ отримали відзнаки МОН, Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради
17:32
Викладачі та співробітники МДУ отримали відзнаки МОН, Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради

З нагоди Дня працівників освіти викладачів та співробітників Маріупольського державного університету відзначили нагородами Міністерства освіти і науки України, Донецької обласної державної адміністрації та Маріупольської міської ради. Загалом нагород удостоївся 21 освітянин вишу.

Церемонію вручення проводили ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов, проректор з міжнародних зв’язків МДУ, радник голови Донецької облдержадміністрації Микола Трофименко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Захаров.


На всеукраїнському, обласному і міському рівнях викладачів й співробітників Маріупольського держуніверситету відзначили за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність та значний особистий внесок у розвиток національної освіти і підготовки кваліфікованих спеціалістів.
 

Читайте також: Професора МДУ Тетяну Іванову нагородили Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації

Переглядів: 514 | Додав: Press