Головна » 2020 » Жовтень » 7 » Дуальна освіта з DESTIN: студенти-журналісти МДУ практикуються на міському телеканалі
14:00
Дуальна освіта з DESTIN: студенти-журналісти МДУ практикуються на міському телеканалі

Cтуденти II курсу спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» Маріупольського державного університету розпочали вивчення фахової дисципліни «Телевізійні жанри» на базі телеканалу «Маріупольське телебачення».

Курс передбачає проведення практичних занять за принципом дуальної освіти, яку кафедра соціальних комунікацій МДУ запроваджує з нового навчального року. 


Президент ТОВ «ТРО «Маріупольське телебачення» Микола Осиченко та старший викладач кафедри соціальних комунікацій Марина Малкова ознайомили молодь із виробничим процесом на телеканалі, зокрема з роботою над передачами і записом прямого ефіру. Під час занять студенти мали змогу попрацювати над постановкою голосу та виступити у ролі ведучих телестудії.


У січні Маріупольський держуніверситет підписав низку договорів про розширення співпраці з маріупольськими ЗМІ з метою підвищення якості підготовки майбутніх журналістів. Угоди сприятимуть реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм».


Читайте також: Наука та відпочинок: археологи МДУ завершили польовий сезон 2020

Переглядів: 221 | Додав: Press2