Головна » 2018 » Липень » 19 » Екватор вступної кампанії: до МДУ надійшло понад 1400 заяв від абітурієнтів з шести областей
18:26
Екватор вступної кампанії: до МДУ надійшло понад 1400 заяв від абітурієнтів з шести областей

Екватор вступної кампанії позаду, тож Маріупольський державний університет пропонує ознайомитися з її попередніми результатами. 

На сьогоднішній день для вступу на 1 курс ОС «Бакалавр» до МДУ надійшло понад 1400 електронних заяв із Донецької, Луганської, Запорізької, Київської, Харківської, Полтавської областей. 64 вступники подали документи через освітній центр «ДонбасУкраїна», який вже третій рік працює на базі університету.

Найбільшої популярністю серед абітурієнтів користуються спеціальності «Право» (177 заяв), «Дошкільна освіта» (108), «Переклад (англійська)» (104), «Менеджмент» (72), «Філологія (мова і література (англійська)» (66).

Спеціальності МДУ

Нагадуємо, що подача електронних заяв на І курс ОС «Бакалавр» на базі атестату триватиме до 26 липня. Приймальна комісія звертає увагу вступників на такі особливості роботи з електронною базою (ЄДЕБО):

- при відміні поданої заяви визначена для неї пріоритетність втрачається, тому потрібно визначитися з пріоритетністю всіх заяв, перш ніж вносити їх до бази;

- середній бал атестата вираховується як сума балів всіх оцінок в атестаті (у тому числі оцінок з ДПА) розділена на кількість оцінок; отримане число округлюється не до одиниць, а до десятих (наприклад, 9,84=9,8, а не 10 балів);

- при завантаженні додатку до атестату необхідно сканувати внутрішню сторінку документу, яка містить оцінки з предметів, а не зворотній бік, на якому зображений герб.

Читайте також: До уваги абітурієнтів! МДУ отримав понад 200 бюджетних місць на підготовку бакалаврів

Переглядів: 686 | Додав: Прес-центр