Головна » 2021 » Лютий » 22 » #єМожливість: запрошуємо до участі у молодіжній навчальній програмі Advocacy Youth Academy
16:00
#єМожливість: запрошуємо до участі у молодіжній навчальній програмі Advocacy Youth Academy

Благодійний фонд Stabilization Support Services у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує набір до молодіжної навчальної програми Advocacy Youth Academy. Заняття проходитимуть у змішаному форматі – онлайн та офлайн.

До участі запрошується молодь віком від 18 до 29 років, яка проживає у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській чи Харківській областях. Майбутні учасники мають цікавитися темою прав переселенців і піклуватися про добробут своїх громад.


Протягом десяти днів спільно із досвідченими менторами молодь дізнається про передумови виникнення конфлікту на Сході, національну та міжнародну практики врегулювання конфліктів, ознайомиться з принципами та шляхами адвокації, лобіювання, взаємодії з владою, а також із процесом планування та реалізації адвокаційної кампанії. 


Також учасники зможуть зрозуміти роль комунікації в адвокаційних кампаніях та отримати практичні навички з визначення цільової аудиторії, ключових повідомлень, каналів комунікації та з розробки рекомендацій до органів місцевої влади.


По закінченню Advocacy Youth Academy випускники отримають можливість стати учасниками Координаційної ради внутрішньо переміщених осіб у своїх регіонах і впровадити власну адвокаційну стратегію.


Відбір здійснюється на конкурсній основі. Зареєструватися можна за посиланням до 1 березня. Участь у проєкті безкоштовна. 

 

Читайте такожЗапрошуємо молодь Донеччини та Луганщини на ярмарок вакансій

Переглядів: 87 | Додав: Press