Головна » 2017 » Квітень » 14 » Есе студентів МДУ були надруковані у кіпрському журналі «Анеф»
12:47
Есе студентів МДУ були надруковані у кіпрському журналі «Анеф»

Есе та оповідання магістрантів спеціальності «Переклад (новогрецька)» Маріупольського державного університету були надруковані у популярному кіпрському літературно-художньому журналі «Анеф».

Наталя Никифоренко, Ганна Бойцова і Вадим Покорєєв отримали схвальні відгуки редакційної колегії журналу та були запрошені до подальшої співпраці у якості авторів художніх творів та перекладачів вітчизняної прози та поезії на новогрецьку мову. «Пишуть студенти з України», саме так названа глава журналу, де твори студентів факультету грецької філології об’єднані у цикл «Війна може торкнутися кожного з нас!». Магістранти у своїх есе розповіли про ситуацію на Сході України, а саме про життя у прифронтовому Маріуполі та про арт-обстріл мікрорайону «Східний» (24 січня 2015 року).

Це стало можливим за ініціативи доцента кафедри грецької філології та перекладу Наталі Воєвутко та участі грецького філолога, відрядженої в МДУ Міністерством освіти, досліджень і релігії Грецької Республіки,  п. Ефросіні Макрі.

Висловлюємо щиру подяку видавчині журналу «Анеф» п. Дині Кацурі за підтримку талановитих студентів Маріупольського держуніверситету і запропоновану співпрацю.

Читайте також: Викладачі МДУ оцінювали роботи учасників XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови

Переглядів: 680 | Додав: Прес-центр