Головна » 2018 » Березень » 2 » «Євроінтеграція – крок зі школи»: студенти МДУ виступили на Учнівському молодіжному форумі
17:32
«Євроінтеграція – крок зі школи»: студенти МДУ виступили на Учнівському молодіжному форумі

2 березня студенти Маріупольського державного університету провели тренінг для учасників Учнівського молодіжного форуму «Молодь змінює нас», який проходив на базі НВК «Ліцей-школа № 48». Захід об’єднав школярів із Маріуполя, Красногорівки, селищ Гранітного та Нікольського. Учням запропонували розробити пропозиції щодо розвитку різних сфер життя свого міста, регіону та країни. 

У рамках форуму працювали три творчі майданчики: «Шлях до успіху», «Євроінтеграція – крок зі школи», «Ліга в дії». У діалог з молоддю вступили начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма, народний депутат України Сергій Тарута.

Студентки спеціальності «Міжнародні відносини» МДУ Олександра Рабчевська й Анастасія Бирдіна розповіли учням, що таке європейська інтеграція, як Україна долає цей шлях і які має здобутки, що дає молоді безвізовий режим, які основні принципи Болонського процесу. Під час тренінгу, організованого за підтримки Інформаційного центру ЄС Маріупольського держуніверситету на чолі з доцентом кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Марією Свєтлаковою, школярі мали сформулювати, які перспективи для них відкриває євроінтеграція. 

Підбиваючи підсумки, учасники й організатори висловили бажання, щоб Учнівський молодіжний форум став щорічним заходом.

Читайте також: У МДУ учасники програми студентського обміну презентували медіапроекти про Маріуполь

Переглядів: 338 | Додав: Прес-центр