Головна » 2020 » Червень » 5 » Європейська освіта для студентів МДУ: Школа європейського права та управління надає стипендії на навчання
17:29
Європейська освіта для студентів МДУ: Школа європейського права та управління надає стипендії на навчання

Школа європейського права та управління при Європейській організації публічного права (ЄОПП) в Афінах надає студентам Маріупольського державного університету унікальну можливість здобути європейську освіту у юридичній галузі.

Стипендії на навчання надаються у рамках договору між університетом та ЄОПП, мета якого – розвиток дружніх відносин між Україною і Грецією та сприяння інтеграції МДУ в європейський і світовий освітній простір. 


Завдяки домовленності ректора МДУ, професора Костянтина Балабанова з ексміністром внутрішніх справ Греції, Директором ЄОПП, Почесним професором МДУ Спиридоном Флогаітісом студенти і випускники Маріупольського держуніверситету отримуватимуть стипендії, які покриватимуть трирічне навчання і проживання у гуртожитку.


Студенти навчатимуться за міжнародними освітніми програмами, що не мають аналогів у світі. Вони розроблені провідними вченими у галузі права і надають молоді широкий спектр можливостей для професійної самореалізації. По завершенні навчання студенти отримають диплом бакалавра європейського зразка, який визнається в усіх країнах Європейського Союзу.


Заклад освіти надає чотири стипендії для тих, хто бажає вирушити до Греції, а також 10 стипендій для навчання у дистанційному режимі.


Подати анкети на участь у конкурсі можуть студенти і випускники спеціальностей «Право», «Міжнародне право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» та інших. Головним критерієм відбору є високий рівень знання англійської мови.


Наразі у Школі європейського права та управління навчаються три студенти і випускниця МДУ. Майбутні правники вивчають національне законодавство, закони та принципи сучасного управління у ЄС. 


МДУ є першим закладом вищої освіти України, прийнятим до складу Європейської організації публічного права. Представництво ЄОПП в Україні працює на базі університету з 2006 року, сприяючи розвитку юридичної освіти і науки, підвищенню правової грамотності населення. 


За детальною інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків МДУ:

Адреса: пр. Будівельників, 129а, каб. 102а
Телефон: (0629) 58 74 88
Email: international@mdu.in.ua


Читайте також: Профільне стажування у Німеччині (подача заяв – до 15 червня)

Переглядів: 199 | Додав: Press2