Головна » 2017 » Червень » 1 » Факультет грецької філології МДУ відзначив своє 15-річчя
10:17
Факультет грецької філології МДУ відзначив своє 15-річчя

1 червня в актовій залі грецького культурного центру «Меотида» відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню 15-річчя факультету грецької філології Маріупольського державного університету. До підготовки концертної програми студентська рада факультету підійшла відповідально і креативно. Для присутніх у залі гостей студенти організували подорож з героєм культового британського науково-фантастичного телесеріалу про інопланетного мандрівника в часі, відомого як Доктор, який разом зі своїми супутниками подорожує в часі і просторі як для порятунку цілих цивілізацій або окремих людей, так і для власного задоволення.

Отже, за допомогою ведучих концерту та Доктора глядачі відвідали загадкову Грецію, пристрасну Італію та романтичну Великобританію. Відповідний настрій створювали народний ансамбль «Промінь», колектив традиційного грецького танцю «Корес», вокалістка Поліна Харасахал та творча молодь факультету грецької філології. Подорож завершилася віртуальною екскурсією факультетом грецької філології.

У цей день з теплими побажаннями до винуватців свята звернулися проректор Маріупольського державного університету Олена Проценко, Генеральний Консул Греції у Маріуполі Елені Георгопулу, Координатор з питань освіти при Генеральному Консульстві Греції у Маріуполі Хриса Тамісоглу, голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні. Почесні гості відзначили унікальність і значущість факультету – єдиного у своєму роді на території України та Європи (за винятком Греції та Кіпру). 

Декан факультету грецької філології Світлана Шепітько розповіла про досягнення викладачів та студентів, зазначила основні події в навчально-виховної, наукової та міжнародної діяльності факультету грецької філології, вшанувала керівників кафедр та факультету, що зробили вагомий внесок в їх розвиток.

Приємним сюрпризом стало відеопривітання випускників різних років, які продовжують навчання або працюють за кордоном. Вони привітали та подякували викладачам і керівництву факультету за великий внесок у їх професійне становлення та побажали рідному ФГФ подальшого процвітання. 

Факультет грецької філології знаходиться в епіцентрі міжнародного співробітництва МДУ, про що свідчать достатньо високі показники стажувань викладачів і студентів.

Випускники ФГФ успішно працюють в навчальних закладах усіх ступенів і форм власності, посольствах, консульствах, на великих підприємствах, розвивають власний бізнес в сфері освітніх, перекладацьких, туристичних і консалтингових послуг, продовжують навчання не тільки в Україні, але і в Греції, Італії, на Кіпрі та в інших країнах світу.

Читайте також: У МДУ нагородили переможців конкурсу "Ларнака - врата Кіпру"

Переглядів: 677 | Додав: Прес-центр