Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Факультет іноземних мов МДУ святкує своє 20-річчя
09:20
Факультет іноземних мов МДУ святкує своє 20-річчя

26 жовтня факультет іноземних мов Маріупольського державного університету відсвяткував свій ювілей. Його славетна історія розпочалася 20 років тому, 23 жовтня 1996 року, а першим деканом був призначений Олександр Каріда – нинішній голова об’єднаного профкому університету.

До свята керівництво факультету спільно зі студактивом підготували концертну програму. Своїми виступами присутніх привітали талановиті студенти ФІМ – Олена Голівець, Маргарита Федіна, Ольга Данілкіна, Анна Гусак та Владислав Радченко.

У вітальному слові декан факультету іноземних мов, професор Ірина Соколова відзначила унікальність і внутрішню єдність факультету. Вона подякувала першокурсникам за успішні виступи на всіх етапах цьогорічного Фестивалю студентської творчості «Дебют» та побажала ніколи не здавати своїх позицій.

На сьогоднішній день на факультеті працюють 38 викладачів та співробітників, у тому числі 12 докторів і кандидатів наук. Вищу освіту отримують понад 220 студентів, більшість з яких здобувають ґрунтовні знання з двох або трьох іноземних мов, вивчаючи англійську (обов'язково), німецьку, новогрецьку, французьку, італійську мови. Щоб удосконалити мовні навички, студенти беруть участь у міжнарoдних oсвітніх, наукoвих та культурних прoграмах у Німеччині, Австрії, Греції, Італії, Великій Британії, США та інших країнах, а також залучаються до проведення міжнародних спортивних та культурних заходів у якості волонтерів.

З метою всебічного розвитку студентської молоді на факультеті активно діють 15 наукових і творчих студій, зокрема Педагогічна майстерня вчителя іноземних мов, Творча студія «Світ очима філолога», Дебатний клуб тощо. Також студенти беруть участь у виданні факультетської газети «FLD. The New Chronicles».

За 20 років плідної діяльності факультет іноземних мов випустив 1400 дипломованих фахівців, які успішно працюють викладачами англійської, німецької, новогрецької, французької мов, фахівцями у сфері туристичного бізнесу, перекладачами у перекладацьких агенціях  та за кордоном (Греція, Кіпр, Німеччина, Канада, Велика Британія, Польща, Іспанія).

Читайте також: Студенти МДУ отримуватимуть стипендії Президента і Верховної Ради України

Переглядів: 588 | Додав: Прес-центр