Головна » 2016 » Грудень » 8 » Фонд Бумбураса націлений і надалі підтримувати Маріупольський державний університет
12:56
Фонд Бумбураса націлений і надалі підтримувати Маріупольський державний університет

Підтримка талановитої студентської молоді  основний напрямок співпраці благодійної організації «Фонд Бумбураса» з Маріупольським державним університетом. Перспективи подальшого ефективного співробітництва обговорили ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов і голова Фонду, президент Асоціації грецьких підприємців та підприємств Пантелеймон Бумбурас. Зустріч проходила у МДУ за участі голови Федерації грецьких товариств України Олександри Проценко-Пічаджи.

На початку розмови гості відзначили вагому роль, яку відіграє університет у підготовці висококваліфікованих фахівців у Донецькому регіоні та зміцненні патріотичного духу молоду. У відповідь Костянтин Балабанов нагадав, що останні два роки виш працює в особливих умовах, проте, навіть незавжаючи на складну військово-політичну ситуацію, колектив ні на день не зупинив роботу. Більш того, у цей період зросла увага до університету з боку зарубіжних партнерів і провідних міжнародних об'єднань  Європейського Союзу, ООН, ОБСЄ.

Ректор підкреслив, що високо цінує підтримку, яку МДУ отримує від Фонду Бумбураса, і подякував Пантелеймону Бумбурасу за матеріальну допомогу, надану студентам-контрактникам. 25 студентів університету протягом цього навчального року отримують стипендію Фонду, яка покриває витрати на оплату контракту за навчання. Серед них відмінники та громадські активісти, а також студенти соціально незахищених категорій, зокрема ті, що переїхали з тимчасово окупованих територій.

Під час зустрічі сторони домовилися, що практика виділення стипендій продовжиться і наступного навчального року. Також Фонд Бумбураса сприятиме організації стажувань у Греції для кращих студентів університету. Нагадаємо, що вже влітку 2017 року 15 студентів МДУ вирушать на відпочинок до Греції, і, за словами Пантелеймона Бумбураса, це лише початок.

Читайте також: Доцент МДУ Юлія Жарікова взяла участь у форумі «Грецька молодь у XXI столітті»

Переглядів: 467 | Додав: Прес-центр