Головна » 2018 » Липень » 11 » Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці» (реєстрація – до 18 липня)
14:38
Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці» (реєстрація – до 18 липня)

24 липня у рамках ініціативи «Український пакт заради молоді - 2020» відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці». Організаторами виступають Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і Міністертво молоді та спорту України у партнерстві з Фондом народонаселення ООН.

Форум об'єднає молодь Донеччини та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю і роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни.


В рамках Форуму учасники:

•    дізнаються про актуальні кар’єрні можливості для молоді,
•    отримають практичні рекомендації з побудови кар’єри,
•    розвинуть навички та власний networking,
•    візьмуть участь у розробціі wow-ідей для кар’єрного розвитку молоді у регіоні.


За результатами Форуму кожен зможе взяти участь у конкурсі #CareerChallenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді - 2020. До участі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Донеччини.


Реєстрація триває до 18 липня включно


За додатковою інформацією звертайтеся до координатора за електронною поштою td@csr-ukraine.org або телефоном (044) 292 02 48 (Тарас Деркач).


Український Пакт заради молоді - 2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.


Читайте також: Презентація молодіжних можливостей програми ERASMUS+ у Маріуполі

Переглядів: 584 | Додав: Press