Головна » 2018 » Липень » 25 » Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці»: студенти МДУ дізналися про перспективи працевлаштування
13:57
Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці»: студенти МДУ дізналися про перспективи працевлаштування

24 липня у Маріуполі відбувся Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці». У роботі Форуму взяли участь близько 100 молодих людей, серед яких і студенти Маріупольського державного університету. Захід організований Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з Фондом народонаселення ООН.

Форум об’єднав молодь Донеччини та представників провідних компаній України з метою налагодження діалогу заради працевлаштування молоді та розвитку країни. 


Під час заходу роботодавці урочисто підписали Український Пакт заради молоді-2020, який є продовженням загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Таким чином топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.


Перелік компаній-роботодавців, які підписали Пакт заради молоді-2020


Учасники форуму відвідали майстер-класи, на яких отримали практичні рекомендації з підготовки ідеального резюме, вдосконалили навички самопрезентації на співбесідах та взяли участь у розробці WOW-ідей для побудови кар’єри на Донеччині.


Під час заходу учасники обговорили питання підтримка працевлаштування молодих громадян, розвитку підприємницьких ініціатив та профорієнтації молоді, надання робочих місць за відсутності практичного досвіду у випускників навчальних закладів, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці тощо.


Читайте також: Студенти МДУ дізналися про молодіжні можливості програми ERASMUS+

Переглядів: 374 | Додав: Press