Головна » 2018 » Травень » 22 » Форум молодих науковців МДУ
15:30
Форум молодих науковців МДУ

22 травня у Маріупольському державному університеті відбувся Форум молодих науковців, у якому взяли участь магістранти, аспіранти, здобувачі та викладачі вишу.

Захід організований Радою молодих вчених МДУ у рамках ХІІ Всеукраїнського фестивалю науки. Його мета – консолідація молодіжного співтовариства і розвиток наукового потенціалу університету.

 

На відкритті форуму учасників і гостей привітала голова Ради молодих вчених, доцент Ольга Захарова. Вона розповіла про основні напрямки роботи і досягнення Ради за півтора роки діяльності.

 

Великих успіхів на дослідницькій ниві молодим науковцям побажали проректор з міжнародних зв’язків МДУ, професор Микола Трофименко, декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак і декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков. 

 

Також на пленарному засіданні виступив заступник голови Ради молодих вчених МДУ, доцент В’ячеслав Кудлай. Він ознайомив учасників із програмою форуму, яка включала три майстер-класи, орієнтованих на розвиток необхідних сучасному науковцю навичок. 

 

Асистент кафедри практичної психології МДУ Анастасія Кулікова провела майстер-клас «Техніки саморегуляції при публічних виступах молодого вченого», під час якого учасники дізналися, як подолати хвилювання перед публічним виступом.

 

На практичному занятті у в. о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу, доцента Марії Смірнової молоді вчені вивчали особливості перекладу наукових текстів.

 

Доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності В’ячеслав Кудлай познайомив присутніх із правилами оформлення грантових пропозицій з урахуванням специфіки галузі наукових інтересів. Учасники майстер-класу розглянули досвід оформлення грантових заявок у межах Програми грантів громадської дипломатії «Освіта і культура» Посольства США в Україні, а потім спробували самі заповнити аплікаційну форму.

 

Загалом у Форумі взяли участь 64 молодих науковця – 25 викладачів і 39 студентів. Спільними зусиллями вони розробили рекомендації, покликані підвищити якість наукових досліджень молодих івчених університету. За підсумками форуму всі учасники отримали сертифікати.

 

Читайте також: На історичному факультеті відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки

Переглядів: 625 | Додав: Прес-центр