Головна » 2017 » Грудень » 27 » Генерал В'ячеслав Аброськін включений до складу Наглядової ради МДУ
16:07
Генерал В'ячеслав Аброськін включений до складу Наглядової ради МДУ

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1666 від 22 грудня 2017 року, підписаним Міністром Лілії Гриневич, до складу Наглядової ради Маріупольського державного університету включений перший заступник Голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В'ячеслав Аброськін. Саме з ініціативи генерала була започаткована плідна співпраця поліції Донеччини з маріупольськими вишами. У липні 2016 року був підписаний трьохсторонній договір про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, яке тоді очолював В'ячеслав Аброськін, Маріупольським державним університетом і Приазовським державним технічним університетом. 

У рамках угоди викладачі Маріупольського держуніверситету читають лекції з української мови, історії та культури для співробітників поліції, а представники приймальної комісії проводять профорієнтаційні зустрічі, на яких розповідають поліцейським про нові спеціальності та умови навчання у виші. У свою чергу керівництво ГУНП в Донецькій області регулярно зустрічається зі студентством МДУ, сприяє організації практик студентів на базі Головного управління, екскурсій будівлею главку, проведенню спільних наукових, культурних і спортивних заходів. 

Колектив Маріупольського державного університету щиро дякує В'ячеславу Васильовичу за всебічну підтримку діяльності вишу і сподівається на подальше плідне й успішне співробітництво!

Нагадаємо, що до складу Наглядової ради МДУ входять відомі українські і зарубіжні вчені, дипломати, журналісти, державні та громадські діячі. На чолі ради стоїть академік НАН України Володимир Шевченко, а заступником голови є екс-аташе Посольства Італійської Республіки в Україні, професор, доктор Нікола Франко Баллоні.

Читайте також: Старшокурсників МДУ запросили на роботу до Маріупольської міської ради

Переглядів: 309 | Додав: Прес-центр