Головна » 2022 » Липень » 22 » Викладачі МДУ та світові зірки кіно зіграли у радіовиставі на підтримку України
10:45
Викладачі МДУ та світові зірки кіно зіграли у радіовиставі на підтримку України

16 липня в онлайн-форматі відбулися драматичні читання п'єси Есхіла «Прохачі», до яких долучилися освітяни Маріупольського державного університету. Радіовистава американського театру Theater of War Productions організована на підтримку України.

Академічну спільноту у міжнародному творчому проєкті представили декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков і доцентка кафедри галузевого менеджменту Тетяна Толпежнікова.
 

Знайома колежанка з Каліфорнії запросила нас до участі у проєкті. Їй було відомо про обставини перебування людей у Маріуполі та проблеми виїзду з міста,

–  професор МДУ Роман Толпежніков.


Разом із українцями у читаннях грецької трагедії взяли участь світові зірки – Віллем Дефо, Оскар Айзек, Девід Стретейрн. Мета проєкту – створити дискусію та привернути увагу до війни як глобальної проблеми.


«Прохачі» розповідають про групу біженців, які шукають прихисток у місті Аргос. П'єса зображує боротьбу героїв за краще майбутнє та боротьбу всередині країни, яка зрештою їх приймає.
 

Кожен рядок п‘єси відкликається у моєму серці. Після того, як заради виживання в окупації доводилося мовчати, це великий дар – мати можливість сказати про свої страхи, які щодня відбуваються в Україні через військове вторгнення.

Начасі важливо за будь-якої можливості говорити про війну та жахіття, які коїть рф. Я вдячний тим, хто підтримує нашу країну та наших захисників. Бажаю нам усім мирного неба,

–  професор МДУ Роман Толпежніков.


Живі читання у прямому ефірі відвідали слухачі із 62 країн світу: Америки, Європи, Азії, Африки та Австралії. По завершенні вистави між учасниками та акторами відбувся діалог, під час якого присутні висловлювали підтримку Україні та впевненість у перемозі. 


Читайте також: Викладачки МДУ вирушили до Греції з освітньою місією у рамках програми Еразмус+

 

Переглядів: 167 | Додав: Прес-центр