Головна » 2016 » Грудень » 19 » Голова студради МДУ Юрій Давиденко став переможцем в номінації «Кращий студент - громадський діяч України»
16:52
Голова студради МДУ Юрій Давиденко став переможцем в номінації «Кращий студент - громадський діяч України»

17 грудня у Сумах голова студентської ради Маріупольського державного університету Юрій Давиденко представив Донецьку область у фіналі конкурсу «Кращий студент України». Проект організувала ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Мета проекту виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

У рамках конкурсу визначалися наступні номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);
• Кращий студент-аналітик України;
• Кращий студент-громадський діяч України;
• Кращий студент-дизайнер України;
• Кращий студент-медійник України;
• Кращий студент-науковець України;
• Кращий студент-програміст України;
• Кращий студент-спортсмен України.

Голова студради МДУ Юрій Давиденко саме став переможцем у номінації «Кращий студент - громадський діяч України». Нагадаємо, що у листопаді Юрій став кращім студентом у цій категорії серед студентів Донецької області.

До церемонії нагородження переможців конкурсу організатори приурочили ще низку просвітницьких заходів. Студентську молодь запросили на лекторій «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства» за участі психологів, політологів і представників церкви, а також на Форум соборності. Учасники форуму обговорили актуальні питання нарахування стипендій, участі у міжнародних програмах за кордоном, працевлаштування студентів, значення громадянської активності молоді.

Щиро вітаємо Юрія та бажаємо йому подальших успіхів у навчанні та громадській діяльності!

Читайте також: Студентка МДУ Поліна Харасахал отримала Гран-прі VIII Міжнародного фестивалю грецької пісні імені Тамари Каци

Переглядів: 236 | Додав: Прес-центр