Головна » 2016 » Листопад » 3 » Голова студради МДУ відвідав слухання у Верховній Раді України
12:35
Голова студради МДУ відвідав слухання у Верховній Раді України

2 листопада у Верховній раді України відбулися слухання про становище молоді в Україні «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді», у яких взяв участь голова студентської ради Маріупольського державного університету Юрій Давиденко. Також до обговорення долучилися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, молодіжних, громадських та інших організацій. Ініціаторами дискусії виступили комітет ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму і Міністерство молоді та спорту Україні.

Слухання відкрила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Вона підкреслила, що за трагічних і болючих обставин в Україні знову відродився дух патріотизму, тож питання національно-патріотичного виховання молоді є актуальними, як ніколи. Також перед учасниками виступив голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний.

Учасники засідання визначили пріоритетні сфери молодіжного життя, які вимагають уваги з боку держави. Це зайнятість молоді, забезпечення її житлом, підтримка талановитої молоді, популяризація здорового способу життя. Серед гострих молодіжних проблем були відзначені труднощі з отриманням якісної освіти і гідної роботи, погіршення здоров'я і відсутність кваліфікованого медичного забезпечення, значна економічна та соціальна залежність від батьків, відсутність ресурсів для поліпшення житлових умов.

За підсумками засідання учасники розробили рекомендації, які будуть направлені органам державної влади.

Читайте також: Активісти студради МДУ взяли участь у форумі «Студентська Веселка»

 

 

 

Переглядів: 418 | Додав: Прес-центр