Головна » 2018 » Квітень » 25 » Гра «Маріуполь step by step» перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Краща громадська ініціатива України 2017»
13:28
Гра «Маріуполь step by step» перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Краща громадська ініціатива України 2017»

Настільна історична гра «Маріуполь step by step», створена істориками Маріупольського державного університету, перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Краща громадська ініціатива України 2017» у номінації «Краща ініціатива у сфері культури». Гра розроблена студентським науковим історико-археологічним товариством МДУ під керівництвом Світлани Арабаджи за підтримки Маріупольської спілки молоді і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Конкурс «Краща громадська ініціатива України» проводить Спілка «Громадські ініціативи України» з метою відзначення та популяризація важливих ініціатив, акцій, проектів, реалізованих українськими громадськими організаціями та ініціативними групами. Він проводиться вже четвертий рік поспіль. Цього разу конкурсне журі розглядало 96 ініціатив, представлених дитячими та молодіжними громадськими організації, благодійні фонди, ініціативні групи громадян, а також їх мережі та об’єднання.

 

Переможців визначали в 8 номінаціях. Нагороди отримали кращі ініціативи у сферах екології та охорони навколишнього середовища, культури, волонтерства, захисту та представлення інтересів, роботи з дітьми та молоддю, місцевого розвитку, роботи з людьми з інвалідністю, розвитку благодійності.

 

При визначені переможців враховувалися актуальність проблеми, на вирішення якої була спрямована ініціатива, вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду, інноваційність та оригінальність, життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи.

 

Нагородження переможців конкурсу відбулося на Форумі «Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», який проходив в Одесі.

 

Читайте також: У Музеї МДУ відкрилася виставка до 85-річчя заснування аероклубу

Переглядів: 186 | Додав: Прес-центр