Головна » 2017 » Квітень » 28 » Гурток "The black box theatre" знімає серіал про життя студентів МДУ
13:59
Гурток "The black box theatre" знімає серіал про життя студентів МДУ

Більш, ніж рік тому, було створено англійський театр "The black box theatre" на базі кафедри теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету. Керівник гуртка, асистент кафедри Яна Панова зібрала найталановитіших студентів спеціальностей «Переклад (англійська)», «Переклад (італійська)», «Міжнародні відносини», «Міжнародна економіка». Найголовнішим критерієм для відбору було наявність акторських здібностей, добре володіння англійською мовою та прагнення до акторської діяльності.

Колектив театру поставив англійською мовою дві міні-вистави: «Аеропорт» (за мотивами твору А. Хейлі) та «Дари волхвів» (за мотивами твору О. Генрі). Майданчиком для виступу став фонетичний конкурс, який відбувся у рамках декади студентської науки, а також загальноосвітня школа №27, де було організовано виступ для учнів 7-11 класів у якості профорієнтаційної роботи.

З вересня 2016 англійський театр змінив напрямок власної діяльності з розважальної функції на освітню. Разом із оновленим складом гуртку було прийнято рішення піти у медійний простір, а саме знімати серіал про життя студентів Маріупольського державного університету. Головні герої – 3 дівчини та 3 хлопця. Вони знайомляться, сваряться, захоплюються, товаришують. Єдина відмінність полягає у тому, що вони говорять англійською. 

Що ж з цього вийшло, глядачі зможуть оцінити вже восени. Саме на цей час заплановано трансляцію серіалу на одному з маріупольських каналів та в інтернеті. Фільм планується викласти в мережу інтернет у чотирьох варіантах: з англійськими та російськими субтитрами, без субтитрів, а також з коментарями та поясненнями ведучого. Варто зазначити, що сценарій пишуть самі студенти.

Станом на сьогодні, вже знято три пілотні серії. Перша серія зараз проходить апробацію на цільовій аудиторії, збираються відповідні рекомендації та побажання професіоналів. Щодо акторської гри, були отримані рекомендації заслуженого артиста України, актора Драматичного театру м. Маріуполя Олександра Арутюняна. Основні зйомки заплановані на літо, коли хлопці та дівчата будуть вільні від занять та зможуть цілком присвятити себе роботі над фільмом.

Остаточний склад акторів у фінальному варіанті ще не затверджено, можливі зміни та окрім головних героїв, заплановано багато другорядних. Тому всі бажаючі спробувати себе в акторській діяльності та ті, що відчувають в собі акторські здібності та добре володіють англійською мовою ще мають шанс взяти участь у зйомці серіалу. Для цього необхідно не пізніше 30 травня звернутись на кафедру теорії та практики перекладу до керівника проекту Яни Панової та взяти участь у додатковому кастингу. 

Читайте також: У МДУ підбито підсумки XIІI конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач»

 

  

Переглядів: 817 | Додав: Прес-центр