Головна » 2012 » Листопад » 5 » II тур Всеукраїнської олімпіади школярів з російської мови та літератури на базі МДУ
17:16
II тур Всеукраїнської олімпіади школярів з російської мови та літератури на базі МДУ


дивитись відео

3 листопада на базі філологічного факультету Маріупольського державного університету пройшов II тур Всеукраїнської олімпіади школярів з російської мови та літератури, яка відкрила сезон шкільних олімпіад 2012 року.

У змаганнях знавців російської словесності Маріуполь щорічно демонструє високі результати. Переможцями та призерами третього, завершального, етапу були маріупольські школярі Олексій Востріков, Ольга Сотниченко, Ілона Слепчік.

В ході олімпіади порядку 130 учнів 8-11 класів демонстрували лексико-граматичні та літературно-лінгвістичні знання, грамотність, культуру мовлення, ораторські навички, вміння створювати свої тексти. Переможців першого туру олімпіади прийняв філологічний факультет МДУ, який завжди активно співпрацює з навчальними закладами міста, надає методичну допомогу вчителям. Організаторами від університету виступила кафедра російської філології та перекладу (завкафедрою - Олена Педченко). Учасники олімпіади протягом трьох годин працювали над завданнями, які передбачали знання не тільки шкільної програми, але і додаткового матеріалу з російської мови, літератури та культури.

Оцінювали роботи учасників олімпіади журі та експертна група у складі вчителів вищої категорії та вчителів-методистів (Людмили Єрошенко (ЗОШ № 28), Світлани Сабадаш (ЗОШ № 63), Зої Виходцевої (ММЛ) та інших) на чолі з методистом російської мови Маріупольського науково-методичного центру, відмінника освіти, Олени Ігнатової.

 

 

Переглядів: 773 | Додав: Прес-центр