Головна » 2018 » Травень » 25 » Іноземні слухачі МДУ побували на металургійному комбінаті імені Ілліча
13:26
Іноземні слухачі МДУ побували на металургійному комбінаті імені Ілліча

У рамках знайомства з Маріуполем іноземні слухачі підготовчого відділення Маріупольського державного університету відвідали крупне містоутворююче підприємство – Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча.

Екскурсія конвертерним цехом заводу була організована з ініціативи Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами і відділом міжнародних зв’язків МДУ за сприяння фахівця Управління внутрішніх комунікацій ММК імені Ілліча Геннадія Вовченка.

 

Відвідавши комбінат, іноземні слухачі з Камеруну, Гвінеї та Народної Республіки Бангладеш дізналися його історію, яка тісно пов’язана з історією міста Маріуполя, і на власні очі побачили процес виробництва металургійної продукції.

 

Після відвідання цеху іноземних гостей запросили оглянути Музей історії комбінату імені Ілліча, який значно оновили минулого року – 120-річчя ММКІ. Екскурсію музеєм провела його директор Ірина Бадасен.

 

Хлопці і дівчата побачили робочий одяг перших маріупольських сталеварів, старовинні креслення і фотографії, перші друковані машинки, які використовували працівники заводу, зброю і мініатюри бойових машин часів Другої світової війни, які виготовлялися зі сталі меткомбінату імені Ілліча. Окрема експозиція була присвячена пам’яті директора ММКІ, Героя України Володимира Бойка.

 

Іноземні слухачі оглянули всі 14 виставкових зал музею і залишилися надзвичайно вражені побаченим. Наприкінці екскурсії вони подякували Геннадію Вовченку та Ірині Бадасен за надану можливість ближче пізнати Маріуполь.

 

Читайте також: Іноземні слухачі МДУ відвідали краєзнавчий музей

Переглядів: 121 | Додав: Прес-центр