Головна » 2018 » Квітень » 23 » Іноземні слухачі МДУ відвідали краєзнавчий музей
15:35
Іноземні слухачі МДУ відвідали краєзнавчий музей

23 квітня слухачі підготовчого відділення Маріупольського державного університету відвідали Маріупольський краєзнавчий музей. Захід для іноземних громадян організували директор Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Діана Шебаніц та викладач Центру, доцент Сергій Пахоменко.

Слухачі з інших країн вивчають історію України та країнознавство, у свою чергу, безпосереднє знайомство з історичними пам’ятками і природою Приазов’я допомагають більш глибоко і наочно засвоїти знання, отримані в аудиторіях.

 

Екскурсію музеєм провів завідувач відділу науково-просвітницької роботи і випускник МДУ спеціальності «Історія» Олександр Горе. Переклад французькою здійснювала співробітник відділу міжнародних зв'язків МДУ Ганна Юркіна.

 

Особливий інтерес іноземних громадян викликали флора і фауна Приазов’я, предмети побуту маріупольців кінця XIX- початку XX століття, зокрема скриня для голосування, грамофон, одяг людей того часу. Слухачі ставили питання як під час екскурсії, так і після її завершення.

 

Екскурсії до Краєзнавчого музею для іноземних слухачів МДУ вже є традицією, адже наочне знайомство з історією країни і регіону перебування є одним із інструментів культурної адаптації іноземців.

 

Читайте також: Іноземні слухачі і студенти МДУ навчалися розмальовувати писанки

Переглядів: 333 | Додав: Press