Головна » 2017 » Грудень » 21 » Іноземні слухачі МДУ відвідали Музей історії та археології
15:01
Іноземні слухачі МДУ відвідали Музей історії та археології

20 жовтня з ініціативи старшого викладача Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Маріупольського державного університету Марини Белли іноземні слухачі підготовчого відділення відвідали Музей історії та археології МДУ.  Екскурсію музеєм для майбутніх студентів провів старший викладач кафедри історичних дисциплін В'ячеслав Забавін.

В'ячеслав Забавін розповів зарубіжним гостям про стародавні знахідки, що були знайдені на теріторії Приазов'я у результаті роботи археологічної експедиції вишу. Слухачі роздивилися одяг епохи середньовіччя, старовинні амфори, познайомилися з виставками воєнно-історичної мініатюри і грошового обігу в Україні. Жвавий інтерес іноземні слухачі виявили до вітрин, які відображають історію розвитку університету, а також до карти, на якій позначені країни, де живуть і працюють випускники МДУ. Також під час екскурсії відвідувачі змогли відчути себе у ролі вікінга, примірявши на себе шолом та взявши до рук щита або списа.

Подібні культурно-просвітницькі заходи сприяють розширенню кругозору та збільшенню словникового запасу іноземних громадян. Також вони допомагають налагодженню контакту з оточуючими, що сприяє швидшому засвоєнню навчального матеріалу. У майбутньому планується познайомити слухачів підготовчого відділення з української національною кухнею та різдвяними традиціями.

Читайте також: Іноземні слухачі підготовчого відділення МДУ поєднують навчання і знайомство з Маріуполем

Переглядів: 390 | Додав: Press