Головна » 2017 » Листопад » 15 » Іноземні слухачі познайомилися зі спортивним життям МДУ
16:41
Іноземні слухачі познайомилися зі спортивним життям МДУ

15 листопада іноземні громадяни, які є слухачами підготовчого відділення Маріупольського державного університету, відвідали спортивний комплекс вишу. Зустрів хлопців та дівчат в. о. завідувача кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, професор Андрій Осіпцов. Він розповів про історію спорткоплексу, наявні секції та активне спортивне життя МДУ. 

Таким чином, слухачі підготовчого відділення з Камеруну, Гвинеї та Демократичної Республіки Конго продовжують вивчати мову дієвим методом, запропонованим старшим викладачем Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами МДУ Мариною Беллою, і водночас вести активний і здоровий спосіб життя. Оглянувши спортивний комплекс, іноземні слухачі зіграли у настільний теніс. Тим часом викладачі Центру і кафедри  обговорили можливість проведення для них заняття з фізкультури спільно з українськими студентами. 

Нагадаємо, що минулого разу хлопці та дівчата ознайомилися з популярними місцинами Маріуполя та відвідали «Парк дикої природи».

Читайте також: Студенти-журналісти МДУ зустрілися з прес-аташе ФК «Маріуполь»

Переглядів: 586 | Додав: Press