Головна » 2018 » Травень » 29 » Іноземні слухачі та студенти МДУ взяли участь у найбільш багатонаціональному пікніку в Україні
17:11
Іноземні слухачі та студенти МДУ взяли участь у найбільш багатонаціональному пікніку в Україні

Іноземні студенти і слухачі підготовчого відділення Маріупольського державного університету взяли участь у першому загальноміському мультикультурному фестивалі «Багатонаціональний PICNIC. MRPL. 2018», організованому Центральною міською бібліотекою ім. В. Г. Короленка за підтримки Міжнародної організації з питань міграції. Захід проходив 26 травня у Міському саду.

Представники різних національно-культурних об'єднань та іноземні громадяни, які проживають у Маріуполі, долучилися до презентації культури своїх народів. Маріупольський держуніверситет, відомий своєю активною міжнародною діяльністю, представив 11 країн: Непал, Бангладеш, Камерун, Гвінею, Угорщину, Гану, Нігерію, Туреччину, Узбекистан, Азербайджан, Туркменістан. 

 

У рамках фестивалю проводилися майстер-класи, флешмоби та інші культурно-розважальні заходи, під час яких маріупольців і гостей міста знайомили з традиціями різних народів світу. «Багатонаціональний PICNIC. MRPL. 2018» зібрав представників 25 національностей. Таким чином був встановлений рекорд Гіннеса на найбільш багатонаціональний пікнік в Україні. 

 

Усі учасники фестивалю отримали пам'ятні подарунки із символікою Маріуполя та України, а також залишили побажання місту і країні.

 

Читайте також: Іноземні слухачі МДУ побували на металургійному комбінаті імені Ілліча

Переглядів: 219 | Додав: Прес-центр