Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Іноземні студенти МДУ розкрили тему расизму у форум-театрі «Простір толерантності»
16:16
Іноземні студенти МДУ розкрили тему расизму у форум-театрі «Простір толерантності»

Іноземні студенти і слухачі підготовчого відділення Маріупольського державного університету взяли участь у форумі-театрі «Простір толерантності». Захід організували студенти МДУ, які є членами молодіжної громадської організації «Ліга політологів-міжнародників «Дипкорпус». 

Форум-театр – це особлива форма взаємодії, яка передбачає вирішення соціальних проблем через театралізовані постановки із подальшим їх обговоренням.

Як розповіла організатор «Простору толерантності», виконавчий секретар Ліги політологів-міжнародників «Дипкорпус» Анастасія Кучеренко, ідея форум-театру виникла досить давно, проте була невизначеність із темою вистави, оскільки вона мала бути актуальною і знайти відгук у маріупольців. Тему ксенофобії та расизму ініціативна група обрала, дізнавшись історії реальних людей – іноземних студентів маріупольських закладів вищої освіти. 


У бурхливій дискусії стосовно проблеми расизму у Маріуполі взяли участь слухачі підготовчого відділення, студенти і викладачі МДУ, співробітники патрульної поліції, громадські активісти. Дехто з учасників форум-театру наполягав, що расизму у місті немає, а випадки нетолерантного ставлення до представників інших національностей пояснювалися різним рівнем культурного виховання. Інші наводили реальні історії знайомих, і наполягали, що расистські настрої у Маріуполі присутні.


У підсумку присутні погодилися на тому, що толерантне ставлення до представників інших національностей потрібно виховувати з дитинства, а дорослим слід бути прикладом для дітей у цьому питанні.


Форум-театр «Простір толерантності», організований студентами МДУ, працюватиме на постійній основі, надаючи можливість маріупольцям висловити власну думку і стати більш поінформованими стосовно гострих соціальних питань сьогодення.


Читайте також: Іноземні слухачі підготовчого відділення МДУ вирушили на екскурсію Маріуполем


Переглядів: 241 | Додав: Прес-центр