Головна » 2018 » Лютий » 21 » Іноземні слухачі МДУ розповіли про традиції відзначення Міжнародного дня рідної мови у Бангладеш
15:46
Іноземні слухачі МДУ розповіли про традиції відзначення Міжнародного дня рідної мови у Бангладеш

21 лютого у Маріупольському державному університеті відзначили Міжнародний день рідної мови. Слухачі підготовчих курсів, які приїхали з Народної Республіки Бангладеш, підготували тематичну презентацію та розповіли історію появи свята, пов'язану із трагічними подіями в історії їх країни. 

21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання у країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову. 

Іноземні слухачі МДУ показали на фото, як у Бангладеш відзначають Міжнародний день рідної мови. У цей день вшановують пам'ять загиблих у боротьбі за право розмовляти бенгальською мовою, покладають квіти до монументів, беруть участь у демонстрації.

У жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО був запроваджений Міжнародний день рідної мови як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

Вітаємо із Міжнародним днем рідної мови!

Читайте також: Отримайте міжнародний сертифікат про рівень володіння грецькою мовою у МДУ!

Переглядів: 236 | Додав: Прес-центр