Головна » 2017 » Грудень » 12 » Історичний факультет МДУ відсвяткував 21-й день народження
13:17
Історичний факультет МДУ відсвяткував 21-й день народження

12 грудня відбувся святковий концерт на честь святкування 21-го дня народження історичного факультету Маріупольського державного університету. 

Теплі побажання усім присутнім висловили професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, ректор МДУ Костянтин Балабанов, декан історичного факультету Віктория Лисак, голова профкому Олександр Каріда та завідувачі кафедр факультету. За вагомий внесок у розвиток університету, добросовісну й успішну роботу з підготовки висококваліфікованих  фахівців та активну наукову діяльність колектив факультету отримав Подяку ректора. 

Атмосферу свята протягом усього дня створювали прикаси-зорі, паперові цукерки та повітряні кулі. До святкування Дня факультету на гостей очікувала підготовлена викладачами та студентами концертна програма. 

Також цього дня у рамках святкування дня народження факультету студенти і викладачі взяли участь у розважальній програмі «SWEET 21», що мала благодійний характер. Усі бажаючі могли продемонструвати свої таланти у різноманітних конкурсах і отримати заслужений приз.

Учасникам пропонували перевірити знання історії міста у настільній грі «Маріуполь step by step», продемонструвати фізичну підготовку, зігравши у «Twister», скуштувати коктейлі та заспівати пісні. Студенти пригадали, як пройшов їхній перший день в університеті, та взяли участь у святковому квесті «Мій факультет». Крім того, на гостей очікувала стилізована фотозона, де всі охочі могли сфотографуватися на пам'ять. Усі учасники конкурсів отримали призи.

Історичний факультет був створений 23 жовтня 1996 року. На сьогодні це 4 кафедри і 7 спеціальностей, дві спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій, докторантура та 2 аспірантури. Факультет видає дві серії наукового журналу «Вісник МДУ» («Історія. Політологія», «Філософія. Культурологія. Соціологія»), які включені до низки міжнародних наукометричних баз даних. 

Родзинкою історичного факультету є Музей історії та археології, відкритий рік тому до ювілею університету. Колекція музею поповнюється завдяки успішній роботі археологічної експедиції вишу.

Щиро вітаємо історичний факультет із 21-ю річницею створення
і бажаємо подальшої плідної роботи та великих творчих досягнень!

Читайте також: У МДУ відбувся благодійний концерт до Дня Збройних сил України і нагородження переможців турнірів на Кубок Миру

Переглядів: 599 | Додав: Press