Головна » 2018 » Листопад » 5 » Історико-археологічне товариство МДУ поділилося досвідом у сфері ігрофікації
17:32
Історико-археологічне товариство МДУ поділилося досвідом у сфері ігрофікації

Члени студентського наукового історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету взяли участь у семінарі «Гра як спосіб спілкування з молоддю», організованому ГО «Центр ігрофікації та соціального моделювання» (GameSoMo). 

Студенти-історики на чолі із доцентом кафедри історичних дисциплін Світланою Арабаджи представили настільні ігри «Гральний літопис Київської Русі» та «Маріуполь step by step», остання з яких була представлена на Фестивалі живої історії у Києві. Ігри подають інформацію у доступній формі, яка легко запам’ятовується, і робить процес вивчення захоплюючим і цікавим.


Випускник МДУ, голова GameSoMo Едуард Taтaй презентував учасникам онлайн-сервіси, за допомогою яких можна вивчати англійську мову, розповів про можливості використання гри «Світ громад» у розвитку неурядових організацій та в освітній діяльності закладів вищої освіти. Викладачі ДонДУУ Олена Танчик і Наталя Никифоренко розповіли про розвиток соціологічних концепцій ігор та використання ігрових прийомів при вивченні соціології та поділилися досвідом використання настільної гри «IDP's adventure». Також досвідом поділилися Молодіжний центр «Orange House» та організатори проекту «100 годин волонтерства».


Під час семінару учасники дізналися про нові ігрові методики й обмінялися досвідом реалізації освітні х і соціальних проектів із застосуванням ігрової естетики, динаміки та механіки.


Читайте також: Mariupol Space for Peace: учасники проекту познайомилися із правилами етикету різних етнічних груп

Переглядів: 81 | Додав: Press