Головна » 2020 » Травень » 8 » IT-кар’єра для ВПО: розпочався набір учасників у проєкт для отримання грантів на навчання (подача заяв – до 24 травня)
14:22
IT-кар’єра для ВПО: розпочався набір учасників у проєкт для отримання грантів на навчання (подача заяв – до 24 травня)

Міжнародна організація з міграції розпочала набір учасників у проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України». Проєкт реалізується за фінансуванням Уряду Японії та спрямований на соціально-економічний розвиток громад Донецької і Луганської областей, зокрема з районів уздовж лінії розмежування.

До участі запрошується молодь віком від 18 до 35 років, яка прагне розвивати свою кар’єру у сфері інформаційних технологій і потребує фінансової підтримки для досягнення цієї мети. 


У рамках реалізації проєкту будуть відібрані 100 учасників, які отримають гранти до 700 доларів США у формі оплати навчання на професійних IT-курсах і гранти до 1000 доларів США у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері інформаційних технологій.


Відбір учасників відбуватиметься на підставі критеріїв, пов’язаних із соціальною уразливістю заявників, перспективністю їх кар’єрних планів та їх прагненню сприяти розвитку громад. Перевага надаватиметься молоді, яка проживає у населених пунктах на відстані до 20 км. від лінії розмежування. 


Прийом анкет на участь у проєкті триватиме до 24 травня. З детальною інформацією щодо відбору учасників і подачі заяв можна ознайомитися на сайті МОМ.


За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 066-610-34-59 або електронною адресою mosavoliuk@iom.int.

 

Читайте також: Отримайте грант від соціальної програми Scholarship

Переглядів: 163 | Додав: Press