Головна » 2017 » Грудень » 21 » Італійське Різдво для малечі від студентів МДУ
13:14
Італійське Різдво для малечі від студентів МДУ

21 грудня під керівництвом директора Італійського культурного центру Маріупольського державного університету Елли Кумуржи першокурсниці презентували новорічну казку про Італійські Різдвяні свята для дітей групи №4 комунального дошкільного навчального закладу загального розвитку «Ясла - садок №120 «Золота рибка».

У заході взяли участь студентки І курсу спеціальності «Мова та література (італійська)» Анастасія Глінська, Наталія Муравйова, Крістина Ногаш і студентка І курсу спеціальності «Середня освіта (італійська)» Єлізавета Ніколаєнко.

Студенти подарували дітям незабутні враження, познайомивши їх з італійським Дідом Морозом – Баббо Натале. Діти написали листа Баббо Натале й та отримали від нього новорічні подарунки. Також вони дізналися, хто така є фея Бефана, яка подарувала їм цукерки. 

Під час розважальної програми діти розмальовували новорічний символ майбутнього року, переглядали італійський новорічний мультфільм та водили хороводи під італійські різдвяні пісні.

Подібні заходи приносять радість у серця малечі, і саме з таких маленьких кроків починає зароджуватися інтерес і любов до Італії та італійської мови.

Читайте також: На економіко-правовому факультеті МДУ розпочалася благодійна акція «Ялинка мрій»

Переглядів: 319 | Додав: Press