Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Італьяністи МДУ вивчали нові методики викладання італійської мови
14:49
Італьяністи МДУ вивчали нові методики викладання італійської мови

23 жовтня на базі Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка відбувся навчально-методичний семінар «Кіно у викладанні італійської мови» («Il cinema nella didattica dell'Italiano»). Захід був організований Італійським інститутом культури в Україні у рамках XVII Тижня італійської мови у світі. Семінар проводили викладачі Університету Ка' Фоскарі Венеції. До участі запросили викладачів італійської мови та студентів, що вивчають італійську, з різних куточків України: Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя, Маріуполя тощо.

Маріупольський державний університет представляли старший викладач кафедри італійської філології Лідія Найдьонова та студент ОС «Магістр» спеціальності «Переклад (італійська)» Роман Чумак.

На початку заходу учасників привітала директор Інституту культури в Україні Анна Пасторе, після чого викладачі італійського вишу Фабіо Каон і Анналіза Брікезе представили власну методику викладання італійської мови за допомогою аудіо-візуальних засобів, а саме на прикладі італійського кіно. За підсумками навчання всі присутні отримали сертифікати учасників семінару.

Маріупольський державний університет протягом десятиліття плідно співпрацює з Італійським інститутом культури в Україні. Цього вересня за підтримки інституту культури в університеті відбулася зустріч студентів та викладачів з відомим тріо музикантів «L’arte dell’Arco», які завітали до Маріуполя у рамках IV Фестивалю італійської барокової музики в Україні. 

З цього приводу на адресу ректора нещодавно надійшов лист від директора інституту пані Анни Пасторе. Вона висловила подяку університету і кафедрі італійської філології за організацію заходу на базі вишу, а також сподівання якнайскоріше повернутися до Маріуполя з новими культурними проектами: «Я повідомила Посла Італії в Україні Давиде Ла Чечіліа про сучасний устрій університету й енергійність викладачів, і тепер наші відносини з університетом будуть ще тіснішими». 

Читайте також: У МДУ завершився XVII Тиждень італійської мови у світі

Переглядів: 286 | Додав: Прес-центр