Головна » 2020 » Лютий » 4 » Запрошуємо молодь на Студентську модель конгресу 2020 (подача заявок – до 10 лютого)
13:50
Запрошуємо молодь на Студентську модель конгресу 2020 (подача заявок – до 10 лютого)


Громадська організація «Українські студенти за свободу» запрошує молодь на Студентську модель конгресу 2020, яка проходитиме у Києві з 21 по 23 лютого. 

Делегати зі всієї країни зберуться разом аби зануритись у симуляційну гру, яка повністю відображає роботу Конгресу США. Учасники поділяться на дві партії, кожна з яких відстоюватиме свої ідеали та принципи побудови держави. 

 

Під час заходу молодь обговорюватиме політику, зокрема, питання щодо грального бізнесу, сфери енергетичної безпеки та переоцінки екологічної політики, реформу строкової військової служби, правовий статус окупованих територій, легалізацію медичного канабісу. Інтелектуальне змагання допоможе делегатам навчитися будувати логічні аргументи, ставити правильні запитання, лобіювати, переконувати й дізнаватися нове про особливості політичних процесів.


Учасниками Студентської моделі конгресу стануть 150 кандидатів, які зберуть найбільше голосів на сайті. Подати заявку на участь можна до 10 лютого через кнопку «Балотуватися» за посиланням.


Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування.  


Читайте також: Отримайте грант на навчання від програми EducationUA (конкурсні роботи приймаються – до 8 березня)

 

 

Переглядів: 167 | Додав: Press2