Головна » 2018 » Листопад » 8 » На засіданні кіноклубу Docudays UA «Human Rights» студенти МДУ переглянули фільм «Відкритий урок»
13:06
На засіданні кіноклубу Docudays UA «Human Rights» студенти МДУ переглянули фільм «Відкритий урок»

7 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося чергове засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights», свореного з ініціативи студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ на чолі з доцентом кафедри історичних дисциплін Світланою Арабаджи.

У засіданні взяли участь студенти спеціальностей «Історія та археологія. Історія» і «Середня освіта. Історія». Вони переглянули навчальний фільм з колекції Польської Гельсінської спілки з прав людини «Відкритий урок» української режисерки Наталії Машталер. Кінострічка розповідає глядачам про те, як українські правоохоронці готувалися до «Євро-2012» і які уроки вони отримали
 

Фільм викликав декілька емоцій одночасно. У таких випадках кажуть: «І сміх, і гріх». Фільм наочно показав ставлення влади і правоохоронних структур до заходів європейського масштабу. А також рівень підготовки співробітників правоохоронних органів у той час. Правоохоронці навчалися тільки найменшим навичкам англійської мови, яким навчаються діти у початкових класах, хоча було відомо заздалегідь про місце проведення турніру. Не видно було бажання ані у викладача, ані у міліціонерів. Хочеться вірити, що рівень знань і підготовки нинішніх поліцейських дозволяє їм надавати допомогу іноземним гостям, 

– студент Павло Целенко.


Засідання кіноклубу «Human Rights» проходять щомісяця у Музеї історії та археології МДУ (історичний факультет, ауд. 212). Усі, хто бажає поринути у захоплюючий світ доументального кіно, – стежте за анонсами та приєднуйтесь!

Детальна інформація за телефонами: (0629) 58-75-74, 097-414-45-81 (Світлана Арабаджи).


Читайте також: Студенти МДУ переглянули стрічку «Три дні з Ромі Шнайдер» у рамках фестивалю «Нове німецьке кіно»

Переглядів: 85 | Додав: Press